RedHen CRM Demo (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Type
fa: نوع

en: Message
fa: پیغام

en: Event
fa: رویداد

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Address
fa: نشانی

en: Features
fa: ویژگی‌ها
