RedHen CRM Demo (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Register
fr: S'inscrire

en: Event
fr: Évènement

en: Email
fr: Courriel

en: Address
fr: Adresse

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Availability
fr: Disponibilité
