RedHen CRM Demo (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Register
hr: Registriraj se

en: Type
hr: Vrsta

en: Message
hr: Poruka

en: Event
hr: Događanje

en: Email
hr: E-pošta

en: Address
hr: Adresa

en: Features
hr: Značajke
