RedHen CRM Demo (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Type
ka: ტიპი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა
