RedHen CRM Demo (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Type
lv: Veids

en: Message
lv: Ziņojums

en: Event
lv: Notikums

en: Email
lv: E-pasts

en: Address
lv: Adrese
