RedHen CRM Demo (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Register
mr: नोंदणी

en: Type
mr: प्रकार

en: Message
mr: संदेश

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: Email
mr: ईमेल

en: Address
mr: पत्ता
