RedHen CRM Demo (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Register
sl: Registracija

en: Type
sl: Tip

en: Message
sl: Sporočilo
