RedHen CRM Demo (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Register
sv: Registrera

en: Type
sv: Typ

en: Message
sv: Meddelande

en: Event
sv: Händelse

en: Email
sv: E-post

en: Address
sv: Adress

en: Features
sv: Funktioner
