RedHen CRM Demo (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Register
tr: Kaydol

en: Type
tr: Tip

en: Message
tr: İleti

en: Event
tr: Olay

en: Email
tr: E-posta

en: Address
tr: Adres

en: Features
tr: Özellikler

en: endpoints
tr: uç noktalar
