RedHen CRM Demo (7.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Register
af: Registreer

en: Type
af: Tipe

en: Message
af: Boodskap
