RedHen CRM Demo (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Type
az: Növ

en: Message
az: Mesaj
