RedHen CRM Demo (7.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Type
bn: টাইপ

en: Message
bn: বার্তা

en: Email
bn: ইমেইল
