RedHen CRM Demo (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Register
el: Εγγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Message
el: Μήνυμα

en: Event
el: Συμβάν

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Features
el: Χαρακτηριστικά
