RedHen CRM Demo (7.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Register
gu: નોંધણી

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Message
gu: સંદેશ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ
