RedHen CRM Demo (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Register
he: הרשמה

en: Type
he: סוג

en: Message
he: הודעה

en: Event
he: אירוע

en: Email
he: דוא"ל

en: Address
he: כתובת

en: Features
he: פיצ'רים

en: Availability
he: זמינות

en: Donation
he: תרומה
