RedHen CRM Demo (7.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Register
id: Daftar

en: Type
id: Jenis

en: Message
id: Pesan

en: Event
id: Acara

en: Address
id: Alamat

en: Features
id: Fitur
