RedHen CRM Demo (7.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Register
it: Registrati

en: Type
it: Tipo

en: Message
it: Messaggio

en: Event
it: Evento

en: Email
it: E-mail

en: Address
it: Indirizzo

en: Features
it: Funzionalità

en: Availability
it: Disponibilità
