RedHen CRM Demo (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Register
kk: Тіркеу

en: Type
kk: Тип

en: Message
kk: Хабарлама
