RedHen CRM Demo (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ
