RedHen CRM Demo (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Type
ku: جۆر

en: Message
ku: پەیام

en: Email
ku: ئیمێل
