RedHen CRM Demo (7.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Register
ml: അംഗത്വമെടുക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
