RedHen CRM Demo (7.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Register
ne: दर्ता

en: Type
ne: प्रकार

en: Message
ne: सन्देश

en: Email
ne: ईमेल
