RedHen CRM Demo (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Message
nn: Melding

en: Event
nn: Hending

en: Address
nn: Adresse
