RedHen CRM Demo (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Register
pl: Rejestracja

en: Type
pl: Typ

en: Message
pl: Wiadomość

en: Event
pl: Termin

en: Address
pl: Adres

en: Features
pl: Funkcjonalności
