RedHen CRM Demo (7.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Type
ps: بڼه

en: Message
ps: پيغام

en: Email
ps: بریښنالیک
