RedHen CRM Demo (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Register
ru: Регистрация

en: Type
ru: Тип

en: Message
ru: Сообщение

en: Event
ru: Событие

en: Address
ru: Адрес

en: Features
ru: Особенности

en: Availability
ru: Доступность

en: Donation
ru: Пожертвования
