RedHen CRM Demo (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Register
vi: Đăng ký

en: Type
vi: Kiểu

en: Message
vi: Thông điệp

en: Event
vi: Sự Kiện

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Features
vi: Tính năng
