RedHen CRM Demo (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Type
ast: Triba

en: Message
ast: Mensax

en: Email
ast: Corréu electrónicu
