RedHen CRM Demo (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Type
be: Тып

en: Message
be: Паведамленне

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Features
be: Функцыі
