RedHen CRM Demo (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Message
bg: Съобщение

en: Email
bg: Е-поща

en: Address
bg: Адрес
