RedHen CRM Demo (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Type
bo: རིགས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Address
bo: ས་གནས

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས
