RedHen CRM Demo (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Type
bs: Tip

en: Message
bs: Poruka

en: Event
bs: Događaj

en: Address
bs: Adresa
