RedHen CRM Demo (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Register
da: Opret konto

en: Message
da: Meddelelse

en: Event
da: Begivenhed

en: Email
da: E-mail

en: Address
da: Adresse

en: Availability
da: Tilgængelighed

en: Donation
da: Bidrag
