RedHen CRM Demo (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Register
et: Registreeru

en: Type
et: Liik

en: Message
et: Teade

en: Event
et: Sündmus

en: Email
et: E-kiri

en: Address
et: Aadress

en: Features
et: Omadused

en: Availability
et: Saadavus
