RedHen CRM Demo (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Type
fi: Tyyppi

en: Message
fi: Viesti

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Address
fi: Osoite

en: Features
fi: Ominaisuudet
