RedHen CRM Demo (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Register
fil: Magrehistro

en: Type
fil: Uri

en: Message
fil: Mensahe
