RedHen CRM Demo (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Register
hi: पंजीकृत

en: Type
hi: प्रकार

en: Message
hi: संदेश

en: Email
hi: ईमेल

en: Address
hi: पता
