RedHen CRM Demo (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Message
km: សារ

en: Email
km: អ៊ីមែល
