RedHen CRM Demo (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Register
lt: Registruotis

en: Type
lt: Tipas

en: Message
lt: Žinutė

en: Event
lt: Įvykis

en: Email
lt: El. paštas

en: Address
lt: Adresas

en: Features
lt: Savybės
