RedHen CRM Demo (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Type
mn: Төрөл

en: Message
mn: Зурвас

en: Email
mn: Имэйл
