RedHen CRM Demo (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Register
nl: Inschrijven

en: Message
nl: Bericht

en: Event
nl: Evenement

en: Email
nl: E-mail

en: Address
nl: Adres

en: Availability
nl: Beschikbaarheid

en: Donation
nl: Gift
