RedHen CRM Demo (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Register
pt: Registro

en: Type
pt: Tipo

en: Message
pt: Mensagem

en: Event
pt: Evento

en: Address
pt: Endereço

en: Donation
pt: Doação
