RedHen CRM Demo (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Register
sk: Registrovať

en: Type
sk: Typ

en: Message
sk: Správa

en: Event
sk: Podujatie

en: Email
sk: E-mail

en: Address
sk: Adresa

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Availability
sk: Dostupnosť
