RedHen CRM Demo (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Type
te: రకం

en: Message
te: సందేశం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Address
te: చిరునామా

en: Features
te: విశేషాలు
