RedHen CRM Demo (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Type
ug: تىپى

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Address
ug: ئادرېس

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى
