RedHen CRM Demo (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Type
am: ዓይነት

en: Message
am: መልእክት

en: Email
am: ኢሜይል
