RedHen CRM Demo (7.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Register
gl: Rexistrar

en: Type
gl: Tipo

en: Message
gl: Mensaxe

en: Event
gl: Evento

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Address
gl: Enderezo

en: Features
gl: Funcionalidades
