RedHen CRM Demo (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Type
oc: Tipe

en: Message
oc: Messatge

en: Event
oc: Eveniment

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Address
oc: Adreça

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Donation
oc: Don
