RedHen Donation (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Author
el: Συντάκτης

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: None
el: Κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Save Settings
el: Αποθήκευση Ρυθμίσεων

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End Date
el: Ημερομηνία Λήξης

en: Amount
el: Ποσό

en: Other
el: Άλλο

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Select list
el: Λίστα επιλογής

en: Billing address
el: Διεύθυνση χρέωσης

en: Payment method
el: Τρόπος πληρωμής

en: Date created
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Received
el: Λήφθηκε

en: Order ID
el: ID παραγγελίας

en: Date updated
el: Ημερομηνία ενημέρωσης
