RedHen Donation (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (31 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Author
fa: نویسنده

en: Enable
fa: فعال

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: None
fa: هیچ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: View
fa: مشاهده

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: شناسه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Contact
fa: تماس

en: Start Date
fa: تاریخ شروع

en: Load
fa: بارگذاری

en: End Date
fa: تاریخ پایان

en: Amount
fa: مقدار

en: Other
fa: ساير

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Select list
fa: فهرست انتخاب

en: Billing address
fa: آدرس جهت صدور صورتحساب

en: Payment method
fa: روش پرداخت

en: Date created
fa: تاریخ ایجاد

en: Received
fa: دریافت شده

en: Order ID
fa: شناسه سفارش

en: Scheduling
fa: زمان‌بندی

en: Contact Information
fa: اطلاعات تماس

en: Host entity
fa: عنصر هاست

en: Payment Methods
fa: روش‌های پرداخت
